Z Prahy do Dubaje na přelomu listopadu a prosince
11.11.2021

Z Prahy do Dubaje na přelomu listopadu a prosince

4 484

O této nabídce

Příjemně zlevněné letenky z Prahy do Dubaje ulovíte v nabídce tuzemské aerolinky Smartwings za 4 484 Kč. Za tuto cenu je dostupný jeden jediný rozumný termín s odletem 28. listopadu a návratem 3. prosince. Hrstka dalších je pak extra krátkých (2 dny pobytu) či naopak velmi dlouhých (dva týdny). Nedostatek termínů alespoň částečně kompenzuje počet levných letenek, kterých v daném zbývá za uvedenou cenu více než 9.

Náš tip: Delší termín od 5. do 20. prosince můžete využít jako stěžejní nosník pro výlet do Ománu. Přískoky ze Spojených arabských emirátů (Abú Dhabí) do Muscatu pořídíte u Wizz Airu za cca 6 stokorun. 🙂

Podmínky pro cestování

Cesta do Dubaje

Před cestou do Dubaje jsou všichni cestovatelé povinni doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a disponovat staženou aplikací DXB Smart App. Výjimku mají děti do 12 let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené arabské emiráty jsou nyní zařazeny do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 484 Kč

Z Prahy do Dubaje na přelomu listopadu a prosince


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)