Z Prahy do Jordánska: přímé lety do Ammánu během zimy
29.9.2023

Z Prahy do Jordánska: přímé lety do Ammánu během zimy

1 477

O této nabídce

S příchodem zimního letového řádu se Ryanair opět vrátí na přímou linku z Prahy (PRG) do Ammánu (AMM). Spojení z České republiky do Jordánska bude cestovatelům k dispozici od 29. října 2023 do 28. března 2024 s frekvencí dvou letů týdně (čtvrtek a neděle). Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Jordánska pořídíte za 1 477 Kč (viz příkladový termín od 11. do 18. ledna). V mnoha dalších termínech vyjdou letenky na cca 2 tisíce Kč.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Ammánu (AMM), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Jordánsko jaké brána na Blízký východ

Poznejte Blízký východ v zemi, kde pohostinnost není sprosté slovo, a kde se o bezpečnost rozhodně bát nemusíte – v Jordánsku. Pokud vaše chuťové pohárky nenadchne zdejší výborná kuchyně, tak se o to zaručeně postará jeden ze sedmi novodobých divů světa – skalní město v Petře či měsíční krajina ve Wádí Rum. Není lepšího večera než sedět společně s berbery kolem ohně, usrkávat černý čaj a užívat si rozzářené hvězdné oblohy. Akabský záliv je pak jedním z nejvyhledávanějších míst pro potápění, ale o tom se pod hladinou Rudého moře můžete přesvědčit sami…

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximální svobodu při poznávání Jordánska získáte díky vlastnímu auťáku. Podívejte se na bohatou nabídku světových autopůjčoven přímo na letišti v Ammánu skrze naši autopůjčovnu. Týdenní pronájem malého vozu vyjde v červnu na cca 4,5 tisíce Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Cestování do Jordánska je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Jordánsku“.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 477 Kč
Z Prahy do Jordánska: přímé lety do Ammánu během zimy

Bude se hodit

Letiště Ammán (AMM)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)