Z Prahy do jihoamerického Chile: Santiago
4.3.2024

Z Prahy do jihoamerického Chile: Santiago

16 545

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Air Canada máte nyní možnost pořídit letenky z České republiky do jihoamerického Chile za velmi lákavé ceny, které jsou světlou výjimkou v jinak relativně drahých regálech s letenkami do Jižní Ameriky. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Santiaga de Chile (SCL) ulovíte od 16 545 Kč. Základní tarif „Basic“ obsahuje bezplatnou přepravu klasického příručního zavazadla bez hmotnostního omezení. Dostupné termíny naleznete v našich kalendářích níže, primárně se jedná o lety v listopadu – tedy v průběhu chilského jara.

Routing ve všech případech zahrnuje dva přestupy. Jeden na vybraném evropském letišti – Curych (ZRH), Frankfurtu (FRA), Mnichov (MUC), přičemž lety mezi Prahou (PRG) a tímto letecký přístavem vždy zprostředkuje spolupracují dopravce z LH Group – Lufthansa nebo Swiss. Druhý přestup na vás čeká v kanadském Torontu (YYZ).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chile

Cestování do Chile je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Občané ČR navíc k turistické cestě do Chile nepotřebují víza. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chile“.

Transit přes Kanadu

Z důvodu routingu zahrnujícího mezipřistání v Kanadě nezapomeňte na tamější registraci eTA. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, který vám usnadní její vyplňování.

Náhled letenky z Prahy do Santiaga de Chile za 16 545 Kč

Z Prahy do jihoamerického Chile: Santiago


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Air Canada

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)