Z Prahy do italských Benátek v květnu a červnu
17.3.2022

Z Prahy do italských Benátek v květnu a červnu

518

O této nabídce

Již za dva týdny zahájí maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air provoz na nové lince z Prahy do Benátek. Na rozdíl od svého odvěkého rivala v podobě aerolinky Ryanair nebude ovšem létat na vzdálené letiště Treviso (TFS), nýbrž přímo na hlavní benátské letiště Marco Polo (VCE). Aktuálně růžový dopravce do svého rezervačního systému nahrál letenky za lákavé ceny na měsíce květen a červen. Z Prahy do Benátek a zpět díky tomu můžete vyrazit za 518 Kč. V některých termínech dokonce na danou částku dosáhnou všichni cestovatelé (bez ohledu na jejich případné členství ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club). 

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k přísnějším opatřením na místě, ale rozhodně doporučujeme jednu z prvních variant. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 518 Kč

Z Prahy do italských Benátek v květnu a červnu


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)