Z Prahy do italského Benátska: prázdninové letenky
25.5.2023

Z Prahy do italského Benátska: prázdninové letenky

700

O této nabídce

Prázdninové letenky z Prahy do jižní Evropy za ceny nižší jedné tisícikoruny? Paráda! Využijte nabídku nízkonákladové aerolinky Wizz Air a vypravte se do italského regionu Benátsko. Zpáteční letenky z Prahy do Benátek, na hlavní letiště Marco Polo (VCE), ulovíte v rezervačním systému dopravce za nádhernou cenu 700 Kč! Ta samozřejmě tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé dosáhnou na letenky za stále atraktivní cenu 1 178 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají na středečních rotacích, proto se jedná také o vhodný tip na týdenní dovolenou v letoviscích ležících na pobřeží Jaderského moře (Bibione, Caorle, Lido di Jesolo a další). Nabídka levných letenek je skutečně bohatá a jsou dostupné přes celé letní prázdniny, a to i na kratší termíny.

Veškeré informace o letiště Marca Pola v Benátkách (VCE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i na pláže u Jadranu, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 700 Kč
Z Prahy do italského Benátska: prázdninové letenky

Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)