Z Prahy do italské Pescary na podzimní prodloužené víkendy
15.7.2023

Z Prahy do italské Pescary na podzimní prodloužené víkendy

1 130

O této nabídce

Ve čtvrtek jsme vás upozorňovali na levné podzimní letenky z Prahy do italského Rimini od 1 042 Kč. Dnes z rezervačního systému nízkonákladové aerolinky Ryanair vylovíme další pěkné letenky s cílem na italském pobřeží Jaderského moře. Tentokráte se jedná o zpáteční letenky z Prahy do Pescary, které ulovíte za ceny od 1 130 Kč. Vydejte se do provincie Abruzzo na některý z říjnových prodloužených víkendů – odlety z Prahy připadají na sobotní odpoledne a návraty tamtéž na úterní dopoledne.

PS: Za velmi hezkou cenu ulovíte také letenky v termínu od 25. července do 1. srpna, které vás vyjdou na dvě tisícikoruny, což je na letní prázdniny parádní úlovek.

Veškeré informace o letišti v Pescaře (PSR), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a dalších destinací v regionu, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Abruzzo poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V rámci podzimních prodloužených víkendů počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem tisícovky / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 1 130 Kč

Z Prahy do italské Pescary na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Pescara Abruzzo (PSR)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)