Italské Rimini z Prahy v závěru letní sezony
13.7.2023

Italské Rimini z Prahy v závěru letní sezony

1 044

O této nabídce

Zakončete letošní letní sezonu výletem k italskému Jadranu do Rimini. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Rimini za pěkné ceny začínající na 1 044 Kč (viz příkladový termín od 4. do 8. října). Lety na trase mezi oběma městy budou dopravcem operovány 2× týdně (středa a neděle) až konce letního letového řádu (konec října).

Otužilejší jedinci nebudou mít problém vychutnat si koupačku ve vodách Jaderského moře, které je i na sklonku léta vyhřáté na příjemných cca 20 °C. A všichni cestovatelé by si během návštěvy regionu Emilia-Romagna neměli nechat uniknout ani výlet do mikrostátu San Marino.

Veškeré informace o letišti v Rimini (RMI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Emilia-Romagna poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V podzimních měsících počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem 1 000 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Rimini za 1 044 Kč

Italské Rimini z Prahy v závěru letní sezony


Bude se hodit

Letiště Rimini (RMI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)