Z Prahy do italské Kampánie – Neapol za skvělou cenu
16.3.2023

Z Prahy do italské Kampánie – Neapol za skvělou cenu

700

O této nabídce

Letenky z Prahy do Neapole za parádní cenu se dnes objevily v rezervačním systému aerolinky Wizz Air. Stokorunové ceny letenek na přímých letech z Prahy do jižní Evropy v letošním roce nejsou pravidlem a s blížícími se letními měsíci bude pravděpodobnost podobného úlovku výrazně klesat. Využijte proto aktuálních cen, kdy zpáteční z Prahy do Neapole ulovíte za 700 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí stále pěkných 1 178 Kč).

Za mrzké ceny jsou dostupné primárně termíny v druhé polovině května. Wizz Air na lince během jarních měsíců počítá se třemi rotacemi týdně (úterý, čtvrtek a sobota). Záleží tedy jen na vás, zdali se do italské Kampánie vydáte na prodloužený víkend nebo se rozhodnete na jihu Itálie strávit delší dobu.

Jak se z letiště v Neapoli (NAP) dostat do centra města nebo rovnou do některého z letovisek na Amalfinském pobřeží vám prozradí náš užitečný průvodce.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Akční letenky do Kampánie

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do italské Kampánie

Když už ne kvůli ničemu jinému, tak kvůli pizze! Právě v Neapoli tenhle božský pokrm vzniknul, a právě tady nejvíce stojí za ochutnání. Na tenoučké vrstvě těsta se zapékají ty nejlepší rajčata a lahodná mozzarella zásadně jen z bůvolího mléka. Do toho z ulic slyšíte pokřikování a hlučný život vášnivé Itálie, to není ale špatně, naopak, je to prostě jiný svět. Město je jak kdyby kropené kostely, paláci i majestátními hrady, plné umění a nádherné architektury. Projděte se třídou Via San Gregorio Armeno neboli vánoční alejí, pyšnící se celoroční výstavou slavných neapolských presepi neboli betlémů.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 700 Kč

Z Prahy do italské Kampánie – Neapol za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)