Z Prahy do Gruzie: dubnové letenky do Kutaisi
10.1.2024

Z Prahy do Gruzie: dubnové letenky do Kutaisi

od 1 320

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte levné letenky do Gruzie v termínech na začátku jara. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do druhého největšího gruzínského města, Kutaisi (KUT), pořídíte v nabídce dopravce od 1 320 Kč (na tuto cenu tradičně dosáhnou členové WDC, ostatní cestovatelé si budou muset pár stokorun připlatit) – viz příkladový termín od 17. do 22. dubna. Během letního letového řádu bude linka v provozu 3× týdně (pondělí, středa, pátek).

Veškeré informace o letiště Kutaisi (KUT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a dalších gruzínských destinací, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cestování do Gruzie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Náhled letenky z Prahy do Kutaisi za 1 320 Kč

Z Prahy do Gruzie: dubnové letenky do Kutaisi


Bude se hodit

Letiště Kutaisi (KUT)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)