Z Prahy do Dubrovníku na nové lince po celé léto
16.2.2023

Z Prahy do Dubrovníku na nové lince po celé léto

3 842

O této nabídce

Již delší dobu se v kuloárech šeptalo o plánech chorvatského národního dopravce Croatia Airlines, který si brousil zuby na otevření nové linky z Prahy do Dubrovníku. Tyto zvěsti se nyní staly realitou! S provozem nové linky se počítá během celé letní sezony od poloviny května až do října letošního roku. Podrobnosti o novince v nabídce letů z Prahy, vč. letového řádu, naleznete v našem magazínovém článku.

Letenky jsou již nahrány v rezervačních systémech a skutečně se máme na co těšit! Na zbrusu nové lince aktuálně pořídíte zpáteční letenky z Prahy do Dubrovníku za skvělou cenu 3 842 Kč. Létá se každý čtvrtek a v první vlně jsou za tuto cenu k dispozici prakticky všechny lety od druhé poloviny května, přes velmi exponované období o letních prázdninách až do začátku října. Kompletní přehled termínů jsme pro vás tradičně sesumírovali do kalendářů níže. O žhavosti nabídky svědčí skutečnost, že konkurenční Smartwings nabízí letenky na stejné trase za téměř dvojnásobné ceny. Chystáte-li se v létě do chorvatské Dalmácie, tak s nákupem letenky určitě neotálejte. V hlavní letní sezoně je při odletech z Prahy levněji nepořídíte.

Příkladem budiž termín od 29. června do 6. července, kdy k výletu využijete hned dva státní svátky. Zpáteční letenky za 3 842 Kč >> REZERVUJ ZDE!

Pokud vás neláká Dubrovník jako spíše Split. Můžete samozřejmě využít i dalšího přímého spojení chorvatské letecké společnosti. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy do Splitu pořídíte za 3 938 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Léto v chorvatské Dalmácii

Dubrovník je přístav a tajuplné středověké město ležící v jižní Dalmácii, turisty z českých krajin láká svou bohatou historií s ohromnými hradbami, příjemným klimatem, mořem a výborným jídlem. Nad střechami tam ční a město hlídá strmý vrch Srdj, nabízí krásné procházky krajinou a úchvatné výhledy do dálek. Kochejte se bujnou vegetací i prastarými kostelíky a renesančními letohrádky Elafitských ostrovů. Navštivte také nedaleký poloostrov Pelješac s poklidným tempem života, omámeni červeným vínem odpočívejte pod korunami olivovníků a voňavých mandloní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dubrovníku za 3 842 Kč

Z Prahy do Dubrovníku na nové lince po celé léto


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Croatia Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)