Z Prahy do Splitu nejen o letních prázdninách
1.2.2023

Z Prahy do Splitu nejen o letních prázdninách

3 938

O této nabídce

Tato nabídka potěší všechny, kdo plánují týdenní dovolenou na Jadranu a nechtějí strávit dlouhé hodiny v autě. Chorvatský národní dopravce Croatia Airlines si připravil lety z Prahy do Splitu za 3 938 Kč. K dispozici jsou termíny od poloviny května do konce září vč. letních prázdnin. Jedná se o pondělní a sobotní rotace, kdy nejvíce dostupných termínů připadá právě na pondělky.

Ze Splitu se můžete jednoduše dopravit na nespočet krásných přilehlých ostrovů a užít si tak prosluněnou dovolenou a azurové moře. Pokud by někoho slunění se na pláži omrzelo, centrum Splitu je zapsané na seznamu UNESCO a nabízí krásné památky, muzea a kostely. Navíc od letošního roku Chorvatsko zavedlo euro, což činí cestování do této balkánské destinace ještě jednodušší.

V ceně letenky si na palubu Croatia Airlines můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti do 8 kg a klasicky osobní věc (laptop, kabelku,…) o rozměrech 40 × 30 × 10 cm. Pokud by někomu příruční zavazadlo nestačilo, je možné přikoupit odbavené v rámci tarifu „Opti“, který vychází zhruba o 500 Kč dráž v jednom směru. Během dvouhodinového letu je cestujícím také nabízeno malé občerstvení.

Podmínky pro cestování

Cestování do Chorvatska

Pro cestu do Chorvatska již platí stejná pravidla „jako dřív“ – tj. naprosto žádná „COVID byrokracie“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač 
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti 8 kg + osobní věc o rozměrech 40 × 30 × 10 cm
  • Dostupnost: květen – září 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Split – ideální pro milovníky moře i památek

Dovolená na Splitu spojuje válení na pláži s výlety za kulturou a památkami, díky tyrkysovým vodám Jadranského moře a historií psanou starověkými Římany je tak ideální letní destinací. Navštivte Diokleciánův palác, úchvatnou stavbu podpíranou mramorovými sloupy a lemovanou klenutými branami. Vystupte ke krásným výhledům na zvonici katedrály sv. Domnia. Plujte lodí na okolní ostrovy, Brač je porostlý olivovými háji a jeho pláž Zlatni rat zdobí pohlednice. O něco menší ostrov Šolta dýchá laskavostí a klidem, místní med slaďoučké chuti vám zalepí pusu ve spokojeném úsměvu. Hvar se zas pyšní nádhernými zátokami a voní rozmarýnem a levandulemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Splitu za 3 938 Kč

Z Prahy do Splitu nejen o letních prázdninách


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Chorvatsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Split - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Croatia Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)