Z Prahy do Alžírska: neobjevená perla v severní Africe
6.6.2023

Z Prahy do Alžírska: neobjevená perla v severní Africe

3 167

O této nabídce

V aktuální promo akci německé aerolinky Lufthansa ulovíte za parádní ceny také letenky do severní Afriky. V minulém týdnu jsme vás přinesli tip na levné letenky z Prahy do Maroka za 3 035 Kč, dnes pokračujeme do sousedního Alžírska. Akčních letenek do této neobjevené destinace bývá poskromnu, proto lze dnešní tip považovat za skvělou příležitost pro všechny cestovatele dobrodružnější povahy, kteří se rádi vydají do nitra Sahary.

Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města země, Alžíru, pořídíte za skvělou cenu 3 167 Kč. Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravuje příručního zavazadla s max. hmotností 8 kg. Cestou z Prahy do Alžírska i zpět vás čeká jeden přestup ve Frankfurtu (FRA). Dostupné termíny naleznete rozprostřeny v podzimních měsících od září do listopadu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Alžírska

Cestování do Alžírska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou prerekvizitou vstupu zůstává turistické vízum. Lze ho získat na zastupitelském úřadu Alžírska v Praze za 2 400 Kč. Pokud byste se chystali do pohoří Ahaggar v jižní části země (nebo např. národního parku Tassili N´Ajjer), získáte ho zdarma po příletu do země (je ovšem nutné celou cestu na jih realizovat ve spolupráci s místní turistickou agenturou).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Alžírsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Alžírska za 3 167 Kč

Z Prahy do Alžírska: neobjevená perla v severní Africe


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)