Z Prahy do Agádíru se Swiss International Air Lines
22.4.2024

Z Prahy do Agádíru se Swiss International Air Lines

2 526

O této nabídce

Letenky z Česka do Maroka se v poslední době pohybují v nehezkých výších, vody nyní však rozčeřila švýcarská aerolinka Swiss International Air Lines. Ta nabízí zpáteční letenky z Prahy do Agádíru za krásnou cenovku 2 526 Kč. Termíny za super ceny jsou dostupné během května a na začátku června, například od 4. do 8. června. Nevýhodou je poněkud dlouhý přestup na letišti v Curychu (ZRH), který ale lze využít i k návštěvě města. Některé termíny zahrnují také stop na dotankování v Marrakéši.

Na rozdíl cesty do Maroka s nízkonákladovými dopravci umožňuje Swiss přepravu kabinového zavazadla do 55 × 40 × 23 cm a osobní věci zdarma. Pokud si sebou chcete vzít odbavené zavazadlo do 23 kg, mrkněte se do našeho kalendáře, kde ulovíte termíny i s báglem za 6 211 Kč.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přímo přes stránky Swissu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm + osobní věc
 • Dostupnost: květen & začátek června
 • Termíny:
  • 8. 5. – 22. 5.
  • 15. 5. – 22. 5.
  • 15. 5. – 25. 5.
  • 25. 5. – 29. 5.
  • 25. 5. – 8. 6.
  • 1. 6. – 8. 6.
  • 4. 6. – 8. 6.
  • s odbaveným báglem za 6 211 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za teplem do Maroka

Agadir je tradiční dovolenková přímořská destinace plná luxusních hotelů a restaurací evropského stylu, a často je proto nazýván kusem Evropy v orientu. Agadir je ale i mnohem víc. Když víte, kam zajít, najdete autentické Maroko plné třpytu i špíny, pohostinných ale i méně vřelých lidí, plné kontrastů, koření, vůní… Navštivte rozlehlé tržiště Souk El Had a smlouvejte o ceně ručně zdobeného keramického nádobí, kochejte se exotickým ptactvem v „ptačím údolí“ Vallée des Oiseaux a vyšlápněte k pevnosti Agadir Kasbah s úchvatným výhledem na město i okolní krajinu. Holdujete-li surfování, anebo chcete-li jen nasát přátelskou atmosféru a pozorovat zkušené surfaře krotící svá prkna v příboji, vydejte se severně od Agadiru k surfařské mekce Tamri nebo o něco klidnější Taghazout. Pokud máte více času a chuť poznat i marocké vnitrozemí, musíme doporučit rajské skalnaté údolí Paradise Valley, ve kterém se můžete v romantických říčkách a tůňkách vykoupat, anebo se vypravte spřátelit s Berbery do pohoří Vysokého Atlasu. Na závěr vaší cesty ještě nachytejte bronz na pláži Plage d’Agadir v samém centru města – možná je příliš turistická, ale z dobrého důvodu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Skvělým způsobem jak prozkoumat krásy Maroka je samozřejmě pomocí půjčené káry. Podívejte se před odletem do naší autopůjčovny, kde vás perfektní auto vyjde od 382 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Před cestou do Maroka již nemusíte řešit žádnou zbytečnou byrokracii. Více informací se dočtete v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do Agádíru za 2 526 Kč
Z Prahy do Agádíru se Swiss International Air Lines


Bude se hodit

Letiště Agadir (AGA)

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)