Z Prahy či Krakova do světa s Turkish Airlines
9.5.2023

Z Prahy či Krakova do světa s Turkish Airlines

od 7 563

O této nabídce

Držte si klobouky a žhavte platební karty! Oblíbená aerolinka Turkish Airlines si totiž připravila skvělou akci, díky které ulovíte zpáteční letenky z Prahy či Krakova do celého světa za super ceny, které začínají na 7 563 Kč. Na výběr máte z destinací ve Střední, Východní a Jihovýchodní Asii, Africe a nechybí ani Střední či Severní Amerika. Další destinace pro vás budeme postupně doplňovat do rámečku níže. Jako příkladový termín uvádíme letenku z Prahy do Kazachstánu za 7 563 Kč od 6. do 16. března příštího roku. Termíny jsou dostupné od letošního října do příštího března (dle destinace). Po cestě vás vždy čeká přestup v Istanbulu (IST). Neváhejte, neboť akce je časově omezená!

Dalším parádním benefitem je štědrá zavazadlová politika dopravce. V ceně letenky máte vždy jedno odbavené zavazadlo (u vybraných destinací dokonce dvě), také příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Během letů se podává občerstvení a na výběr budou alkoholické i nealkoholické nápoje.

Podmínky pro cestování

Cesty do světa

Vstupní podmínky se liší dle destinace. Aktuální informace a opatření ohledně podmínek vstupu a důležitých odkazů naleznete v našem rozcestníku destinacemi, kde si vyberete destinaci, která vás zajímá.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kazachstánu za 7 563 Kč
Z Prahy či Krakova do světa s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Zanzibar (ZNZ)

Letiště Los Angeles (LAX)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)