Z Ostravy do USA: New York, Miami, Chicago a Los Angeles
23.5.2023

Z Ostravy do USA: New York, Miami, Chicago a Los Angeles

11 251

O této nabídce

S pěknou promo akcí přichází polský národní dopravce LOT, v jehož aktuální nabídce ulovíte mnoho zajímavých letenek s odletem z Ostravy (OSR). Například ceny zpátečních letenek do Spojených států amerických začínají na 11 251 Kč. Za tuto cenu jsou dostupné letenky do ikonického New Yorku (na letiště Newark) nebo k Michiganskému jezeru do Chicaga. S příplatkem dvou tisíc Kč, tj. za 13 251 Kč, se můžete vydat na Floridu do Miami nebo na západní pobřeží do Los Angeles. K cestě do USA navíc nově není potřeba ani očkovací certifikát, konečně!

Termíny jsou dostupné během září a října letošního roku. Přehledně seřazené je tradičně naleznete v našich kalendářích níže. Základní tarif „Ecomomy Saver“ obsahuje přepravu většího příručního zavazadla. Pokud byste do USA potřebovali cestovat „na těžko“ s odbaveným báglem, počítejte s příplatkem cca 1 500 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ať již poletíte na Floridu nebo západní pobřeží Spojených států amerických, určitě se vám na místě bude hodit vlastní automobil. Nenechte nic náhodě a společně s letenkami si zarezervujte také pronájem auťáku dle vlastních preferencí. Ideálním místem k jeho výběru bude náš srovnávač.

Náhled letenky z Ostravy do New Yorku za 11 251 Kč

Z Ostravy do USA: New York, Miami, Chicago a Los Angeles


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)