Z Norimberku do Seattlu či Miami téměř po celý rok
21.8.2023

Z Norimberku do Seattlu či Miami téměř po celý rok

10 220

O této nabídce

Máte spadeno na západní nebo východní pobřeží Spojených států a zároveň máte dobře dostupné letiště v Norimberku? Tak to jste tu správně. Spolupráce aerolinek American Airlines a British Airways nabízí zpáteční letenky z Norimberku do Seattlu či do Miami téměř po celý rok za fajn cenu. Ta je v případě letů do Seattlu 10 220 Kč a na Floridu si zaletíte o pár stovek dráž – konkrétně za 10 943 Kč. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v britském Londýně (LHR). Termínů je k mání více než dost od letošního září až do května příštího roku, z nabídky si tedy vybere každý. Prozkoumejte stát Washington například v termínu od 20. září do 11. října. 

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 70 € za směr. Během zaoceánského letu bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ať už zamíříte na východní či západní pobřeží, přijde vám vhod půjčené auto. To si jednoduše zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás vyjde od 842 Kč na den, doporučujeme s rezervací příliš neotálet.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Podmínky vstupu spojené s COVID-19 jsou v případě Ameriky již minulostí. Nyní si opět vystačíte pouze s elektronickou registrací ESTA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Norimberku do Seattlu za 10 220 Kč
Z Norimberku do Seattlu či Miami téměř po celý rok

Bude se hodit

Letiště Miami (MIA)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Norimberk (NUE)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)