Z Mnichova na slunnou Floridu do Miami
6.11.2022

Z Mnichova na slunnou Floridu do Miami

8 506

O této nabídce

V rezervačním systému německé aerolinky Lufthansa aktuálně ulovíte pěknou kombinaci vlakových jízdenek a letenek na Floridu! Zpáteční letenky z Mnichova do Miami pořídíte za 8 506 Kč. Jedná se o kombinaci dvou dopravních prostředků v rámci programu Lufthansa Express Rail. Z Mnichova se nejprve vydáte vlakem Deutsche Bahn do Frankfurtu nebo Curychu, odkud potom poletíte přímým letem na Floridu. Z Frankfurtu na křídlech Lufthansy, z Curychu potom se Swiss International Air Lines. Přestup mezi oběma dopravními prostředky je garantovaný a není se proto nutné obávat komplikací. Levné letenky s cenami kolem 9 tisíc Kč jsou dostupné na termíny po celou zimu, tj. od ledna do března.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Lufthansa nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního s limitem 8 kg (odbavené za příplatek á 60 €/ks/směr)
 • Dostupnost: leden – březen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 19. 1.
  • 22. 1. – 1. 2.
  • 29. 1. – 8. 2.
  • 2. – 9. 2.
  • 7. – 14. 2.
  • 28. 2. – 14. 3.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Floridu

Chcete se jeden den procházet divokou přírodou, druhý vyletět do vesmíru nebo se dát k filmu, třetí vyrazit do víru velkoměsta? Vydejte se na Floridu, kde ochutnáte od každého pořádný kus! Florida jsou vznášedla v Everglades mezi aligátory, Kenedy Space Center, kde se vznesete k nebesům i Miami Beach, kde to v noci žije. Jsou to delfíni, které lze pozorovat z boardwalku v Tampě nebo hejna kapustňáků v Three Sisters Spring. Universal Studios v Orlandu a taky Key West – nejjižnější bod USA, ze kterého je to na Kubu, co by kamenem. Už se vás sbíhají sliny? Tak dobrou chuť!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Miami za 8 506 Kč
Z Mnichova na slunnou Floridu do Miami

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)