Z Mnichova na dubnovou Aljašku
20.2.2023

Z Mnichova na dubnovou Aljašku

11 846

O této nabídce

Divoká a nespoutaná příroda, ale také dechberoucí scenérie – to je Aljaška. Aerolinka United Airlines nyní nabízí lety z Mnichova na Aljašku a termíny jsou dostupné během dubna 2023. Zpáteční letenky pořídíte za 11 846 Kč a to například v termínu od 6. do 15. 4., kdy využijete i velikonočních státních svátků. Po cestě vás vždy čeká přestup na území Spojených států.

V ceně nejlevnějšího tarifu Basic Economy je jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 36 × 22 cm a jednu osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Zakoupení odbaveného zavazadla nejlépe vyjde v rámci tarifu Economy, kdy vás zpáteční letenka bude stát 14 687 Kč. Během dlouhého letu dostanete teplé občerstvení a nápoje a na krátkém letu se podává malá svačinka.

Podmínky pro cestování

Cesty do Spojených států

Pro cesty do USA je nutné disponovat očkovacím certifikátem, mít negativní test již není nutné. Dále musíte mít vyplněný vstupní formulář a elektronickou registraci ESTA. Pro aktuální opatření a informace navštivte naši stránku „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Aljašská divočina, na kterou nezapomenete

Aljaška je jako stvořená pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro cestování na Aljašce se vám jistě bude hodit půjčení auta. Vůz dle vašich představ naleznete v naší autopůjčovně. Zapůjčení malého automobilu vás vyjde na 2 293 Kč/den.

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 11 846 Kč
Z Mnichova na dubnovou Aljašku

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)