Z Mnichova do středoamerické Guatemaly
7.7.2022

Z Mnichova do středoamerické Guatemaly

11 283

O této nabídce

Do rezervačního systému amerického dopravce United Airlines se opět dostal akční tarif na letenky do středoamerické Guatemaly. Zpáteční letenky z Mnichova do Guatemala City tentokráte ulovíte za 11 283 Kč! Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla (a osobní věci) a routing zahrnuje jeden přestup v americkém Houstonu v obou směrech. Dostupných termínů je po téměř celý podzim více než dost a tradičně na vás čekají sesumírované v našem kalendáři.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly

Před cestou do Guatemaly je nutné disponovat  dokladem o očkování nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes Houston potřebovali doklad o očkování a zároveň  taktéž elektronickou registrace ESTA. Aktuální podobu podmínek můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8 kg (56 × 35 × 22 cm) + osobní věc
  • Dostupnost: září – prosinec 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Guatemaly

Země starých Mayů a dramatických scenérií, sopek, pralesů a nad nimi stoupající páry. Na své dovolené ve Střední Americe nevynechejte návštěvu hlavního města Guatemala City, pulzující životem a barvami umění a super moderními restauracemi, které si zamilují všichni foodies. Vyfoťte se s nebesky modrým jezerem Atitlán, mystickým a skrývajícím mnohá tajemství — ruiny města pod jeho hladinou. Vrcholem celé cesty nemůže být nic jiného než komplex mayských pyramid Tikal, natolik rozsáhlý, že nasáváním jeho atmosféry můžete s lehkostí strávit i několik dní. Východ slunce s černými siluetami pyramid na ohňovém pozadí si nenechte ujít, určitě stojí za brzké vstávání.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Guatemaly za 11 283 Kč

Z Mnichova do středoamerické Guatemaly


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)