Z Katovic do Kutaisi po celý podzim
19.9.2023

Z Katovic do Kutaisi po celý podzim

od 839

O této nabídce

Gruzie je nádherná země obklopená vrcholky Kavkazu a omývaná Černým mořem. A vy si nenechte uletět levné zpáteční letenky z Katovic do Kutaisi, které nabízí aerolinka Wizz Air. Za cenovku začínající na 839 Kč pořídíte spoustu termínů od října do prosince letošního roku. Na nejlevnější letenky dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách aerolinky. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství. Navštivte Gruzii například v termínu od 22. do 25. října. 

Zdarma si do Gruzie vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 144 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 1 501 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Za nádhernou přírodou a skvělým jídlem do Gruzie

V hlubokém údolí mezi Velkým a Malým Kavkazem leží přenádherná země Gruzie. Zůstává turisty téměř nepoznaná, a ta samota učiní vjemy z dechberoucí přírody ještě kouzelnější. Toulejte se drsným pohořím, uroňte slzu štěstí při pohledu na průzračná jezera a burácející vodopády. Prométheova jeskyně, budící respekt svou velikostí a úchvatná, vám ukáže poklady podzemí. Světla rozmanitých odstínů vybarvují ozdoby v podobě stalaktitů, stalagmitů a stalagnátů. Skalnatý a hustě zalesněný kaňon Okatse tvoří kaskáda tří vodopádů. Nad touto skvostnou roklí se táhne visutá stezka, z její výšky nad rozbouřenou řekou se podlamují kolena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete roadtrip po Gruzii, mrkněte do naší autopůjčovny. Menší, ale naprosto dostačující auto vás na týden v říjnu vyjde od 6 525 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cesty do Gruzie jsou zcela volné. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Náhled letenky z Katovic do Kutaisi za 839 Kč
Z Katovic do Kutaisi po celý podzim

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Kutaisi (KUT)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)