Z Budapešti na Tchaj-wan s odbaveným zavazadlem
26.10.2023

Z Budapešti na Tchaj-wan s odbaveným zavazadlem

12 516

O této nabídce

Láká vás Asie, její kultura, příroda a jídlo? Vyrazte z Budapešti na exotický Tchaj-wan, který to má všechno a vás prostě nadchne. V ceně letenky, kterou koupíte za sympatických 12 516 Kč, máte i odbavené zavazadlo. Poletíte na křídlech aerolinky Air China do hlavního města Tchaj-pej (TPE) a po cestě vás čeká jeden přestup v Pekingu. Několik termínů pořídíte od letošního listopadu do prosince, dále jsou dostupné od března do června 2024. Prozkoumejte krásy Tchaj-wanu například v termínu od 1. do 14. prosince. 

Do Budapešti se dostanete vlakem či autobusem. Preferujete-li dopravu leteckou, mrkněte se do našeho vyhledávače.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu Air China si vezmete kabinové zavazadlo a také osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Tchaj-wan nadchne milovníky měst i přírody

Exotická země skrývající mnohé krásy, ostrov porostlý neobjeveným pralesem. Obdarovaný úchvatnými scenériemi a celý posetý buddhistickými chrámy, svatyněmi klidu a míru. Taiwan se nachází východně od Číny, se kterou sdílí historii i současnost, hlavním městem je Taipei, metropole se svým symbolem – neuvěřitelnou věží Taipei 101, kdysi nejvyšší budovou světa. Svezte se lanovkou nad čajovými plantážemi hory Maokong, nahoře si vychutnejte šálek tohoto lahodného moku. V blízkosti se rozkládá národní park Yangmingshan, oáza klidu vedle velkoměsta, s ozdravnými termálními prameny, ovoněný růžovými květy třešní. Navštivte Kaohsiung a jeho Dračí a Tygří pagodu, dle legendy se vám tak vyhne neštěstí a přijde životní úspěch.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tchaj-wan a přestup v Číně

Všechny podmínky vstupu na Tchaj-wan jsou již zrušené, nepotřebujete očkovací certifikát ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Tchaj-wanu“.

Co se přestupu na území Číny týče, již nemusíte mít negativní test ani očkování. V případě přestupu obdržíte tranzitní víza zdarma. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti na Tchaj-wan za 12 516 Kč
Z Budapešti na Tchaj-wan s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)