Z Brna do italského Bergama po celé jaro i v létě
13.2.2023

Z Brna do italského Bergama po celé jaro i v létě

1 004

O této nabídce

Dnes potěšíme i milovníky Itálie, kteří mají v hledáčku Brno (BRQ) jako odletové letiště. Z Brna si totiž, opětovně od letošního jara, můžete zaletět s Ryanairem do italského Bergama (BGY). Ceny zpátečních letenek ulovíte od 1 004 Kč. A to nejlepší? Levné letenky na vás v rezervačním systému dopravce čekají v jarních i letních termínech. K cestě do Lombardie proto můžete využít velikonoční i červencové státní svátky a ušetřit si rovnou dva dny dovolené. Nejlevnější letenky vychází na prodloužený víkend od 14. do 17. dubna. Naším tipem je ovšem výlet v termínu od 30. června do 7. července, kdy zpáteční letenky vyjdou na krásných 1 836 Kč.

Na trase se bude létat 2× týdně a rotace připadanou vždy v pondělí a pátek. To svádí k výletům na prodloužené víkendy nebo i delšímu týdennímu odpočinku u Lago di Garda – navíc se zastávkou v hlavním městě módy, Miláně. A rozhodně nevynechejte ani samotné Bergamo, které má také co nabídnout a okouzlí vás svými malebnými uličkami a výhledy na Alpy.

Ryanair není příliš štědrý co se zavazadlové politiky týče, s sebou si totiž můžete vzít pouze jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Pokud plánujete v Itálii strávit delší dobu či si chcete v Miláně nakoupit zajímavé módní kousky, můžete si zakoupit příruční zavazadlo od 349 Kč v jednom směru. Toto zavazadlo nesmí být větší než 55 × 40 × 20 cm o těžší než 10 kg. Ti nejnáročnější si mohou zakoupit odbavené zavazadlo o váhovém limitu do 20 kg od 569 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro vstup do Itálie již nepotřebujete žádné certifikáty ani testy, stačí si tedy sbalit kufry a vyrazit. Pro aktuální informace a opatření sledujte naši stránku „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz na výlet do italské Lombardie

Bergamo jen jako vstupní brána do Milána? No to snad ne! Tohle středověké městečko v předhůří Alp má jedinečnou atmosféru a uličky tak malebné že se jimi budete chtít toulat snad donekonečna, zvlášť když se sem tam posílíte místními sýry či typickou polentou, skleničkou vína (třeba slaďoučkého Moscato di Scanzo) či šálkem silného espressa. Bergamo se nezměnilo už po staletí a tak vám toulky budou lemovat nádherné kostely a historické domečky a desátou hodinu večerní oznámí sto úderů zvonu z věže Del Campanone.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Brna do Bergama za 1 004 Kč
Z Brna do italského Bergama po celé jaro i v létě

Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Milán Bergamo (BGY)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)