Z Bratislavy do Londýna na zimní i jarní termíny
30.1.2024

Z Bratislavy do Londýna na zimní i jarní termíny

od 744

O této nabídce

Na své si přijdou také cestovatelé vyhlížející levné letenky z Bratislavy do Londýna. Hlavní město Slovenska spojuje s britským letištěm Londýn Luton (LTN) aerolinka Wizz Air, a díky ní nyní pořídíte letenky na této lince od 744 Kč. Za nízké ceny jsou k mání zimní i jarní termíny od února do dubna letošního roku, například od středy 13. března do soboty 16. března. 

V ceně přepravy máte příruční zavazadlo o maximálních rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 740 Kč v jednom směru. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 10 kg, je k mání od 668 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Londýn nikdy nezklame

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Očkování ani negativní test již nejsou při cestách do Velké Británie vyžadovány. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Bratislavy do Londýna za 744 Kč
Z Bratislavy do Londýna na zimní i jarní termíny

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Londýn Luton (LTN)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)