Z Berlína na severozápad USA: jarní Seattle
13.12.2022

Z Berlína na severozápad USA: jarní Seattle

9 560

O této nabídce

V nabídce spolupracujících aerolinek (American Airlines a British Airways) z letecké aliance Oneworld pořídíte levné letenky na severozápad Spojených států amerických. Zpáteční letenky z Berlína do města Seattle ležícího ve státě Washington ulovíte za velmi hezkou cenu 9 560 Kč. Dostupné jsou jarní termíny od dubna do června, která naleznete přehledně sesumírované v našem kalendáři níže. Základní tarif „Basic“ zahrnuje bezplatnou přepravu příručního zavazadla. Cesta s odbaveným zavazadlem ve vyšším tarifu „Main Cabin“ vyjde na 11 747 Kč. Cestou do USA i zpět zpět vás čeká jeden pohodový přestup v Londýně na Heathrow.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Seattle

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na severozápadě Spojených amerických států se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Berlína do Seattlu za 9 560 Kč

Z Berlína na severozápad USA: jarní Seattle


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)