Z Berlína do ikonického New Yorku
14.4.2023

Z Berlína do ikonického New Yorku

8 665

O této nabídce

New York by měl alespoň jednou za život navštívit každý. Nyní si aerolinka United Airlines přichystala levné letenky z Berlína do New Yorku za 8 665 Kč. Termíny za tuto cenu jsou dostupné od konce května do poloviny července letošního roku. Jako příkladový termín uvádíme odlet 19. června a návrat 3. července. Po cestě do New Yorku vás čeká jeden rychlý přestup ve Washingtonu, ale můžete si vybrat i delší přestup a využít ho k návštěvě hlavního města USA. Zpátky poletíte přímým letem bez nutnosti přestupu.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a jednu osobní věc (laptop, kabelku či malý batoh). Odbavené zavazadlo do 23 kg si můžete přikoupit za 65 € v jednom směru. Během dlouhého letu bude podáváno teplé jídlo.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Pro cesty do USA zatím stále platí, že musíte mít dokončené očkování. Tato povinnost by měla být zrušena k 11. květnu – situaci bedlivě sledujeme a budeme o změnách informovat na naší stránce „Koronavirus v USA“ a sociálních sítích.

Dále pro vstup do USA potřebujete elektronickou registraci ESTA a vyplněný formulář.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm + osobní věc
  • Dostupnost: konec května – polovina července 2023
  • Termíny:

Ikonický New York

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 8 665 Kč
Z Berlína do ikonického New Yorku

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)