Wizz Air zahájil provoz na lince z Prahy do Tirany
19.12.2023

Wizz Air zahájil provoz na lince z Prahy do Tirany

od 640

O této nabídce

Včera proběhl inaugurační let (W46632) na nové lince maďarské aerolinky Wizz Air z Prahy (PRG) do albánské Tirany (TIA), již jsme anoncovali již v našem magazínovém článku. Nové spojení bude v provozu 3× týdně (pondělí, středa, pátek) a rozšíří nabídku přímých letů mezi Českou republikou a Albánií – na totožné trase totiž od závěru října létá také konkurenční Ryanair. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tirany aktuálně v rezervačním systému dopravce ulovíte za 640 Kč (cena je tradičně platná pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset lehce připlatit a letenky je vyjdou lehce přes tisícovku).

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Tiraně (TIA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za zvážení určitě stojí také půjčení auťáku. Díky němu získáte maximální flexibilitu a poznávání (nejen) okolí hlavního města bude daleko jednodušší. Podívejte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend (3 dny) vyjde na cca 1 500 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Cestování do Albánie je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Náhled letenky z Prahy do Tirany za 640 Kč
Wizz Air zahájil provoz na lince z Prahy do Tirany

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tirana (TIA)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)