Výprodej letenek u Wizz Airu: z Vídně do celé Evropy
4.9.2021

Výprodej letenek u Wizz Airu: z Vídně do celé Evropy

253

O této nabídce

Doslova neodolatelnou akci si na dnešní den připravila maďarské nízkonákladová aerolinka Wizz Air pro všechny cestovatele, kteří rádi létají z vídeňského letiště Schwechat. Pouze dnes v jejím rezervačním systému můžete ulovit jednosměrné letenky z Vídně do vybraných destinací na 4,99 € neboli 127 Kč. To znamená zpáteční letenky po Evropě za naprosto libovou cenu 253 Kč! K ulovení letenek za ty nejatraktivnější ceny není mimořádně potřeba (ve většině případů) ani členství ve Wizz Air Discount Clubu a dosáhnou na ně tak naprosto všichni cestovatelé. Takový výprodej letenek u Wizz Airu rozhodně zlepší nejedno sobotní ráno, tak žhavte kreditku, ať vám vyhlédnuté letenky nevyfoukne před nosem jiný cestovatel (množství akčních kusů je totiž limitováno)…

Pravděpodobně „nejžhavější nabídku“ v podobě letenek z Vídně na Kanárské ostrovy Gran Canaria a Tenerife jsme inzerovali v samostatném článku. Dostupných je ale přehršel destinací po celé Evropě – pro inspiraci se podívejte do této mapy. Namátkou vybíráme například oblíbené středomořské ostrovy (Korfu, Kréta či Mallorca), balkánské destinace (albánská Tirana, Podgorica v Černé Hoře nebo Ohrid v Severní Makedonii), portugalská města Lisabon a Porto, severské destinace v podobě Islandu a norského Osla a v neposlední řadě také zakavkazské destinace jako Kutaisi v Gruzii či arménský Jerevan.

Užitečné odkazy před cestou

Cestování v „době covidové /post-covidové“ je oproti dobám dřívějším o něco komplikovanější kvůli leckterým opatřením. Hodit se vám proto budou následující informace:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Ať již vás dnešní výprodej letenek u Wizz Airu zavane kamkoliv, při hledání střechy nad hlavou se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 253 Kč
Výprodej letenek u Wizz Airu: z Vídně do celé Evropy

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)