Kanárské ostrovy z Vídně za neskutečnou cenu
4.9.2021

Kanárské ostrovy z Vídně za neskutečnou cenu

253

O této nabídce

Další skvělou akci si pro cestovatele na dnešní den přichystala maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air. Pouze dnes v jejím rezervačním systému můžete ulovit jednosměrné letenky z Vídně do vybraných destinací na 4,99 € neboli 127 Kč. To znamená zpáteční letenky po Evropě za naprosto libovou cenu 253 Kč! Jako první v naší síti uvízly atraktivní letenky na Kanárské ostrovy z Vídně – konkrétně se jedná o Gran Canaria (Las Palmas) a Tenerife, kam shodně pořídíte zpáteční letenky za zmiňovanou cenu 253 Kč. A navíc na tuto částku dosáhnou zcela všichni cestovatelé (není nutné disponovat členstvím ve Wizz Air Discount Clubu). Tak neváhejte a žhavte kreditku, letenek je omezené množství…

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Kanárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Vídeň, odkud poletíte, momentálně spadá mezi rizikové oblasti a platí proto povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. To je ale může snadno změnit k lepšímu. Každopádně bude před cestou nutné vyplnit tento zdravotnický formulář. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy jsou nyní zařazeny do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte:  snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Wizz Air
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
  • Dostupnost: listopad & prosinec 2021
  • Příkladové termíny:

další termíny pro vás lovíme…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrovech Gran Canaria i Tenerife se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrovů Gran Canaria i Tenerife bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmů jsou již během podzimu daleko příznivější než během letních prázdnin.

Náhled letenky z Vídně do Las Palmas za 253 Kč

Kanárské ostrovy z Vídně za neskutečnou cenu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)