Východní Kanada z Prahy: Toronto, Montréal, Halifax atd.
7.8.2020

Východní Kanada z Prahy: Toronto, Montréal, Halifax atd.

9 338

O této nabídce

Zatímco v úterý jsme vás upozorňovali na akční letenky do západní Kanady (Vancouver, Calgary) za 10 819 Kč, tak dnes si posvítíme pro změnu na kanadské východní pobřeží. V rámci stejného akčního tarifu letecké společnosti Air Canada a jejích aliančních partnerů (Austrian Airlines a Lufthansa) nyní pořídíte prima letenky do Toronta, Montréalu, Ottawy, ale i do Halifaxu v Novém Skotsku či do St. John´s na Newfoundlandu. Ceny zpáteční letenek z Prahy začínají na 9 338 Kč (v případě Toronta). Kanada je nyní z Prahy díky této akci dostupné za velmi příznivé ceny, a to v termínech během první poloviny příštího roku – tedy od ledna až do června 2021.

Chcete-li poznat východní Kanadu skutečně pořádně, pak je naším tipem otevřené letenka z Prahy do Halifaxu s návratem z Toronta. Třeba v příkladovém termínu od 4. do 17. června 2021!

PS: Volné cestování do Kanady prozatím není možné, proto bychom se při vybírání termínů soustředili až na ty v nadcházejícím kalendářním roce.

Co čekat od Toronta?

Kanadské Toronto – město tisíce chutí, vůní a barev do puntíků splní vaše představy o multikulturním městě. Vedle sebe tu v míru a pokoji žijí stovky národů, s nimiž si užijete každý z mimořádných koutů tohohle města „a možná ještě dál“! Down Town a CN Tower – kdysi nejvyšší budovu světa spolu s obřími mrakodrapy, Casa Loma – pohádkový středověký zámek se zajímavou historií, parky a pláže kolem rozlehlého Ontária. Chinatown, kde skrz na skrz načichnete Asií, Little Italy s pravou italskou kávou a kusem koláče z místních voňavých pekáren a samozřejmě ten největší zázrak přírody – 2 hodiny vzdálené Niagárské vodopády!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Autopůjčovna

Parádní road-trip si můžete naplánovat i ve východní Kanadě. Pokud nechcete zůstávat pouze v městské džungli, bude se vám určitě hodit vlastní kára! Tak se mrkněte do naší autopůjčovny, kde jich naleznete nespočet!

Náhled letenky z Prahy do Toronta za 9 338 Kč

Východní Kanada z Prahy: Toronto, Montréal, Halifax atd.

Náhled otevřené letenky z Prahy do Halifaxu a návratu z Toronta za 9 948 Kč

Východní Kanada z Prahy: Toronto, Montréal, Halifax atd.


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Austrian Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)