Vietnam: z Prahy do Ho Či Minova Města s Turkish Airlines
6.11.2023

Vietnam: z Prahy do Ho Či Minova Města s Turkish Airlines

15 989

O této nabídce

Vychutnejte si krásy jižního Vietnamu plnými doušky. Aerolinka Turkish Airlines nabízí zpáteční letenky z Prahy do Ho Či Minova Města za 15 989 Kč, kdy v ceně letenky máte i odbavené zavazadlo. Dostatek termínů je k mání od dubna do června příštího roku, včetně květnových státních svátků. Po cestě vás čeká přestup v tureckém Istanbulu (IST). Prozkoumejte Vietnam například v termínu od 14. do 29. května.

Jak jsme již zmínili, turecký dopravce má velmi štědrou zavazadlovou politiku a umožní vám přepravu odbaveného zavazadla o váhovém limitu 46 kg. Dále si na palubu vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů vás jistě potěší nabídka občerstvení a nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Jižní Vietnam vás nadchne

Patříte mezi dobrodruhy, gurmány, milovníky přírody i historie? Pak nesmíte vynechat Jižní Vietnam, který nabízí fascinující balíček – vše v jednom! Po vzoru Top Gear se rozjeďte z Hoi An do 160 km vzdáleného Hue cestou plnou dobrodružství, výhledů a přírodních krás. Než vyrazíte, na velkém trhu uprostřed Hoi An ochutnejte delikatesu Bahn Mi – křupavoučkou bagetu po okraj naplněnou nejúžasnějšími vietnamskými dobrotami dohromady tvořícími něco, co jste doposavad v ústech neměli. Na konci spanilé jízdy vás čeká královské město Hue. Navštivte některou z císařských hrobek u Voňavé řeky a vůbec si užijte celé město stejně, jako další nekonečné toulání po úchvatném Jižním Vietnamu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu

Pro vstup na území Vietnamu potřebujete vízum. Elektronicky si ho vyřídíte na této stránce. Další podmínky vstupu již neplatí, více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova Města za 15 989 Kč
Vietnam: z Prahy do Ho Či Minova Města s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Ho Či Minovo Město (SGN)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)