Varna novou linkou z Prahy v letních měsících
9.6.2020

Varna novou linkou z Prahy v letních měsících

2 138

O této nabídce

Bulharsko je bez pochyby jednou z nejoblíbenějších destinací tuzemských dovolenkářů. Vydejte se za písečnými plážemi o letních prázdninách novou linkou z Prahy již za 2 138 Kč. Do Varny vás dopraví maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air. U tohoto dopravce dosáhnete na nejlevnější cenu letenky jen tehdy, jste-li členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte, budete si muset pár stovek připlatit. V ceně letenek se také nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm.

Tato nová linka je přímou konkurencí tuzemské aerolince Smartwings, která na stejné dny nabízí zpáteční letenky od 6 000 Kč.

Pro pravé cestovatele

Letenky lze také dobře nakombinovat s odlety z Vídně do Burgasu a opačně. Skvělé na této variantě je, že můžete poznat celé východní pobřeží Bulharska a cena letenek ještě o 500 Kč menší. V červenci vás tak vyjdou letenky z Prahy do Varny a z Burgasu do Vídně na 1 335 Kč. V srpnu vychází lépe opačné trasování (Vídeň – Burgas a Varna – Praha) za 1 468 Kč.

V Bulharsku měla koronavirová pandemie poměrně malý průběh. Země je nyní pro české turisty plně otevřena.

Proč letět do Varny?

Varna? Její návštěva nebude marná! Mořská metropole Bulharska nabízí vše, po čem duše cestovatelská prahne. Ať už lehnete pod stoleté stromy v Přímořském parku, vymetete umělecké galerie, prolezete torpédoborec Druzki v Národním námořním muzeu, navštívíte neuvěřitelně zachovalé římské lázně Odessos, Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie, budovu Opery a Dramatického divadla na náměstí Nezávislosti, jen tak si zaběháte po pláži, svlažíte tělo ve vlnách Černého moře, večer vyrazíte do rušných ulic velkoměsta nebo si uděláte výlet pár kilometrů za město na Zlaté písky, romantický, z červených skal přírodou vytvořený mys Kaliakra či obří balvany Pobit Kamak stojící uprostřed louky, nebude pro vás Varna prostě marná!

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec & srpen
 • Termíny:
  • Praha – Varna
   • 17. – 24. červenec za 2 138 Kč (2 658 Kč bez WDC)
   • 3. – 7. srpen za 2 138 Kč (2 658 Kč bez WDC)
  • Praha – Varna & Burgas – Vídeň 17. – 20. červenec za 1 335 Kč (1 861 Kč bez WDC)
  • Vídeň – Burgas & Varna – Praha 17. – 24. srpen za 1 468 Kč(1 994 Kč bez WDC)

Ubytování

Ubytování v Bulharsku hledejte tradičně přes Booking, AirBnb či Hotels. Přímo ve Varně se můžete ubytovat například v tomto hotelu Dionis za 439 Kč/os./noc nebo v hotelu Bontique za 682 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pokud chcete poznat i okolní přírodu, nezalidněné pláže nebo zrealizovat náš tip multicity letenky, rozhodně si půjčte vlastní auto. Přehled těch nejlepších vozů najdete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Varny za 2 138 Kč

Varna novou linkou z Prahy v letních měsících

Náhled multicity letenky z Prahy do Varny & z Burgasu do Vídně za 1 335 Kč

Varna novou linkou z Prahy v letních měsících


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)