V hlavní sezóně z Vídně do Cancúnu
13.9.2022

V hlavní sezóně z Vídně do Cancúnu

11 851

O této nabídce

Atraktivní letenky na hlavní sezónu na mexický Yucatán nabízí mix aerolinek z aliance Star Alliance (Austrian, Eurowings, Air Canada a Brussels). Zpáteční letenku z Vídně do Cancúnu pořídíte za 11 851 Kč, například s odletem 2. března s návratem 15. března. Rezervuj tenhle termín >> Termíny jsou dostupné od ledna do března.

 

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

PS: Kvůli routingu přes Kanadu však nezapomeňte na registraci eTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: standardní příruční + osobní věc, za příplatek 65 EUR/směr 23 kg k odbavení
  • Dostupnost: leden – březen 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu za 11 851 Kč
V hlavní sezóně z Vídně do Cancúnu

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)