USA: z Berlína do Las Vegas
13.7.2023

USA: z Berlína do Las Vegas

9 388

O této nabídce

S levnými letenkami na Západ USA přichází aerolinky American Airlines a British Airways. Díky nim ulovíte zpáteční letenky z Berlína do Las Vegas za 9 388 Kč! Za tuto cenu jsou k mání termíny od ledna do března příštího roku s jedním přestupem v britském Londýně (LHR). Plánujete-li vyrazit za hazardem a přírodními krásami Ameriky od srpna do prosince, letenky vás vyjdou na 9 510 Kč se dvěma přestupy – v Londýně (LHR) a na území USA (nejčastěji v Chicagu, Phoenixu či Los Angeles). Jako příkladový termín může být odlet 18. a návrat 31. ledna, termínů je víc než dost.

Na palubu American Airlines a British Airways si vezmete dvě příruční zavazadla. Větší o max. rozměrech 56 × 36 × 23 cm a menší s rozměry 45 × 35 × 20 cm. Během zaoceánských letů bude podáváno teplé jídlo a pití.

Západ USA: velkoměsta i dechberoucí příroda

Vegas je divoké! Vysaje vás i rozzáří zároveň! Nejde tu jen o hazard, pařby, umělé Benátky, tančící fontánu Bellagio a probdělé noci. Když se vám podaří neprohrát kalhoty v kasínu, zakružte si v největším ruském kole na světě a navštivte úžasné „pohřebiště“ doslouživších, avšak stále svítících, neonů v poušti. Cestou tam nevynechejte návštěvu slavné televizní zastavárny Gold and Silver a cestou zpět Fremont Street, kde potkáte skvělé umělce i úplné šílence pod jednou střechou. Až se ohlásí hlad – hledejte Secret pizzu – podnik, který není nijak označen, a denně ho tu hledají stovky hladových turistů, často marně. Vy ale budete mít určitě kliku!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při roadtripu po západě USA je půjčené auto nutností. Perfektní káru pro vaši dovolenou v Améru si zarezervujte přes naši autopůjčovnu, kde vás půjčovné vyjde od 1 384 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Od letošního roku si při cestách do Ameriky vystačíte opět pouze s elektronickou registrací ESTA, kterou si nezapomeňte před odletem vyřídit. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Las Vegas za 9 388 Kč
USA: z Berlína do Las Vegas

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)