USA: akční letenky z Mnichova do Atlanty
16.8.2022

USA: akční letenky z Mnichova do Atlanty

7 562

O této nabídce

Využijte aktuální akce leteckých společností z aliance Oneworld a naplánujte si výlet na jihovýchod Spojených států amerických. Zpáteční letenky z Mnichova do Atlanty ulovíte v rezervačním systému aerolinky Finnair za skvělou cenu 7 562 Kč! Reálně však všechny čtyři lety (v obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup v Charlotte) budou operovány letadly American Airlines. Nejlevnější letenky v tarifu „Economy Light“ zahrnují přepravu pouze příručního zavazadla – potřebujete-li cestovat s odbaveným, zvolte vyšší tarif „Economy Classic“. Zpáteční letenky vás poté vyjdou na 9 403 Kč!

Akční letenky do Atlanty se neobjevují příliš často. Pokud máte do Georgie namířeno, určitě nákup letenek za tuto cenu zvažte!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Finnair nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční s max. hmotností 8 kg
 • Dostupnost: listopad 2022 – březen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 9. – 17. 11. za 7 809 Kč
  • 6. – 14. 12. za 7 562 Kč
  • 17. – 25. 1. za 7 562 Kč
  • 7. – 15. 3. za 7 562 Kč
  • více termínů naleznete v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Atlanty za 7 562 Kč

USA: akční letenky z Mnichova do Atlanty


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)