Turecko: přímé lety z Prahy do Antalye během zimy
4.9.2023

Turecko: přímé lety z Prahy do Antalye během zimy

2 892

O této nabídce

V našem nedělním magazínu Záletník (106) jsme vás informovali o plánech aerolinky Smartwings, která v letošní zimní sezoně bude mezi Prahou (PRG) a tureckou Antalyí (AYT) létat nepřetržitě. Ceny letenek v nabídce českého dopravce ale příliš atraktivní zatím nejsou. Za levnými letenkami z Prahy do Antalye musíte proto zamířit do rezervačního systému konkurenční letecké společnosti Sun Express. Na středečních rotacích od druhé poloviny listopadu do února nadcházejícího roku totiž pořídíte zpáteční letenky z Prahy do Antalye od 2 892 Kč.

Nejnižší tarif „Sun Light“ zahrnuje pouze přepravu malého příručního zavazadla (á la Ryanair). Odbavené zavazadlo je obsaženo ve vyšším tarifu „Sun Eco“,  v němž zpáteční letenky vyjdou na také pěknou cenu á 3 857 Kč. V obou případech nezapomeňte před cestou provést check-in v předstihu (online formou), neboť odbavení na letištní přepážce je extra zpoplatněno.

Veškeré informace o letišti v Antalya (AYT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Antalya je celoroční destinací

Město Antalya, brána orientálního Turecka, bylo vystavěno na svahu majestátní skály. Je plné historických památek, kulturního dědictví a bazarů s koberci a zlatými šperky. Hledí přímo do Středozemního moře, dlouhá pláž Lara Plaji je jím omývána. Vycestujte ale i za hranice města a jeho blízkého okolí, indigově modrý Ölüdeniz má pověst jednoho z nejnádhernějších zálivů světa. Ruiny amfiteátru Aspendos jsou naprosto úchvatné, kulturní představení se v něm hrají dodnes. Spící Konakli pak vábí k romantickým procházkám, když se slunce pozvolna noří za obzor.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 2 892 Kč

Turecko: přímé lety z Prahy do Antalye během zimy


Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Praha (PRG)

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)