TOP kombinace 2v1: do Ománu se zastávkou v Abú Dhabí z Vídně
26.4.2022

TOP kombinace 2v1: do Ománu se zastávkou v Abú Dhabí z Vídně

1 729

O této nabídce

Pořádně žhavou kombinaci letenek s cílem v Ománu jsme pro vás poskládali díky akčním letenkám z nabídky nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Základem budiž prodloužená linka z Vídně do Abú Dhabí, s níž se nejprve počítalo pouze během května, ale její provoz nakonec potrvá přes celé léto až do podzimních měsíců. Ze Spojených arabských emirátů se potom na křídlech dceřiné společnosti maďarského dopravce (Wizz Air Abu Dhabi) přemístíte Ománu. Na výběr máte dokonce ze dvou cílových destinací, a to hlavního města Muscatu nebo na samém jihu položeného Salalahu. V obou případech nepřesáhne celková cena všech čtyř letenek částku dvou tisíc Kč, což je naprostá pecka!

V obou směrech vás čeká vždy minimálně jedna noc v Abú Dhabí. Dle zvolené cílové destinace (u Salalahu cestou tam, zatímco u Muscatu cestou zpět) vás navíc v SAE čekají téměř dva celé dny, které pohodově využijete také k výletu do sousední Dubaje. Na rovinu je třeba uvést také fakt, že v červnu v Perském zálivu panují skutečně vysoké teploty, s čímž je třeba při nákupu letenek počítat. I z tohoto důvodu bude vhodnější letět spíše do jižního Ománu, kde se tou dobou bude schylovat k příchodu podzimní monzunové sezony zvané „khareef“. Od ní lze očekávat příjemnější teploty, občasné přeháňky a díky tomu také obrozenou floru a zelené kopce pohoří Dhafar.

Náš tip: Ochutnejte sever i jih Ománu. Kupte si jednosměrnou letenku z Abú Dhabí do Salalahu a druhou ve směru do „Emirátů“ s odletem z Muscatu (či naopak). Vnitrostátní přískok mezi oběma městy pořídíte u aerolinky Salam Air za ceny kolem 15 stokorun.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice bohatě vrátí již v případě této cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do světa

Základní predispozicí k úspěšnému absolvování tohoto výletu je očkovací certifikát (žádné negativní testy nebudou potřeba). Ten se bude hodit při cestě do Spojených arabských emirátů i do Ománu.

Detailní informace o podmínkách cestování do jednotlivých destinací, přehled aktuálních lokálních opatření i užitečné odkazy (nejen na formuláře) naleznete v našich průvodcích:

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2022
 • Příkladové termíny:
  • sever Ománu za 1 978 Kč
   • Vídeň – Abú Dhabí -> 4. – 14. 6. za 51,18 € (1 251 Kč)
   • Abú Dhabí – Muscat -> 5. – 13. 6. za 116,8 AED (727 Kč)
  • jih Ománu za 1 729 Kč
   • Vídeň – Abú Dhabí -> 4. – 14. 6. za 51,18 € (1 251 Kč)
   • Abú Dhabí – Muscat -> 6. – 13. 6. za 76,8 AED (478 Kč)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ať již v Ománu zamíříte do Salalahu nebo Muscatu, bude se vám k prozkoumávání jihu i severu země velmi hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a přistavený kočár na vás může čekat již na letišti.

Náhled letenky z Vídně do Abú Dhabí za 1 251 Kč

TOP kombinace 2v1: do Ománu se zastávkou v Abú Dhabí z Vídně

Náhled letenky z Abú Dhabí do Muscatu za 727 Kč

TOP kombinace 2v1: do Ománu se zastávkou v Abú Dhabí z Vídně

Náhled letenky z Abú Dhabí do Salalahu za 478 Kč

TOP kombinace 2v1: do Ománu se zastávkou v Abú Dhabí z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)