Thajsko: z Vídně do Bangkoku s příručním zavazadlem
8.3.2022

Thajsko: z Vídně do Bangkoku s příručním zavazadlem

8 666

O této nabídce

S hodně lákavou nabídkou letenek do Thajska dnes vyrukovaly spolupracující aerolinky Air France a KLM. V jejich rezervačních systémech ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku za naprosto parádní cenu 8 666 Kč. Základní tarif „Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž si ale při cestách po Thajském království rozhodně vystačíte. Cestou do jihovýchodní Asie vás čeká jeden přestup v Paříži, zatímco návratový let je směřovaný přes Amsterdam.

Letenky jsou dostupné během jara (květen + červen) a poté během podzimních termínů (od září do listopadu). Inspirovat se můžete v našich kalendářích níže, nicméně ty nejlevnější letenky tentokráte ulovíte přímo na stránkách aerolinek.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Aktuální podmínky budou směrodatné zejména pro jarní cesty do Thajska. V případě rezervace podzimních termínů je berte s rezervou – doufáme, že se budou i nadále zmírňovat.

V rámci programu „Test & Go“ je před cestou do Thajského království je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a 1denní karanténa ve vybraném hotelu (vč. kontrolního PCR testu).

Kompletní podmínky, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky Air France či KLM
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (velké & malé) s limitem 10 + 2 kg
  • Dostupnost: květen & červen + září – listopad 2022
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Thajska

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 8 666 Kč

Thajsko: z Vídně do Bangkoku s příručním zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)