Thajsko: z Prahy na Phuket v říjnu a listopadu
8.8.2023

Thajsko: z Prahy na Phuket v říjnu a listopadu

13 242

O této nabídce

Ještě jste nebyli v oblíbeném a sluncem prohřátém Thajsku? Velká chyba! Nyní ji však můžete napravit díky ománské aerolince SalamAir, která nabízí zpáteční letenky z Prahy na Phuket. Ulovíte je za 13 242 Kč v termínech na konci října a po celý listopad. Zažijte thajskou exotiku ochutnejte výtečnou kuchyni například od 14. do 28. listopadu. Po cestě vás vždy čeká jeden delší a jeden krátký přestup v Maskatu (MCT).

V ceně letenky máte velké příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm  a osobní věc (menší batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte v rámci tarifu „Friendly“, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 13 586 Kč. Na palubě SalamAiru je občerstvení za poplatek.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Praha.

Za exotikou a odpočinkem na Phuket

Za žárem tropů do ráje, tím bezpochyby Phuket je! Procházejte se po nekonečných plážích za úsvitu, uvědomujte si, jak jemňoučký písek masíruje vaše nohy, jak kdyby to byly ruce usměvavé thajky. Smočte svá těla do průzračných vod přilehlého moře, nechce se usušit silou slunce. Nahlédněte pod hladinu, ukrývá se tam nesmírně úchvatný svět. Poctěte svou návštěvou sochu Velkého Buddhy na hoře Nakkerd a posvátný chrám Wat Chalong. Přičichněte k vábným vůním tržišť, ochutnejte pikantní thajskou kuchyni nebo svou lásku k jídlu posuňte ještě o kousek výš a zapište se do školy vaření. Jen vás prosíme, buďte při svých toulkách ohleduplní, pod návalem turistů křehká příroda trpí, proslulá zátoka Maya Bay už kvůli odumírajícím korálům musela být uzavřena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a přestup v Ománu

Cesty do Thajska jsou již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Pro vstup na území Ománu potřebujete vízum, které získáte po příletu a nebo si o ně zažádejte online předem. Dále musíte mít pojištění, které kryje výlohy spojené s COVID-19. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Ománu“.

Náhled letenky z Prahy na Phuket za 13 242 Kč
Thajsko: z Prahy na Phuket v říjnu a listopadu

Bude se hodit

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

SalamAir

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)