Thajsko: z Mnichova na Phuket v hlavní sezoně
2.1.2024

Thajsko: z Mnichova na Phuket v hlavní sezoně

13 723

O této nabídce

Další pěknou nabídku z dílny čínské letecké společnosti Air China jsou akční letenky na thajský ostrov Phuket. Do jihozápadního Thajska, jehož břehy omývají vody Andamanské moře, se můžete vydat po celou hlavní sezonu, tj. od ledna do března letošního roku (viz termíny v našem kalendáři níže). Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) na Phuket (HKT) pořídíte za velmi slušnou cenu 13 723 Kč. Základní tarif přitom obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla. Routing v obou směrech zahrnuje jeden klidný přestup v čínském Pekingu (PEK).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza v případě delšího stopoveru obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova na Phuket za 13 723 Kč

Thajsko: z Mnichova na Phuket v hlavní sezoně


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)