Tanzanie z Vídně s aeroliniemi KLM
5.10.2022

Tanzanie z Vídně s aeroliniemi KLM

12 995

O této nabídce

Sníte o té opravdové, drsné a vzrušující Africe z přírodopisných dokumentů? Využijte akce na letenky do Tanzanie z Vídně od nizozemských aerolinií KLM. Za akční cenu 12 995 Kč je v nabídce hned několik termínů v březnu a dubnu příštího roku – toto období je začátkem sezóny dešťů, musíte tak počítat s občasnými silnými přeháňkami, na oplátku vás potěší minimum turistů a téměř nerušená příroda. Zároveň se jedná o období mláďat, takže na místních pastvinách uvidíte stovky dorůstajících zeber a pakoňů.

Cílovou destinací je letiště Dar Es Salaam a cesta obsahuje jeden přestup v Amsterdamu a dále jedno technické mezipřistání na Zanzibaru nebo jiném africkém letišti. Délka přestupu se liší let od letu. V ceně letenky je zahrnuta i přeprava odbaveného zavazadla do hmotnosti 23 kg a samozřejmě také dvou příručních zavazadel – většího o rozměrech do 55 × 35 × 25 cm a druhého do 40 × 30 × 15 cm o součtu hmotností nepřesahující 12 kg.

Divoká Tanzanie

Tanzanie je opravdová, ryzí Afrika – je to masajská hudba protínaná řevem lvů a dusotem kopyt pakoňů, jsou to západy slunce nad savanou a tyrkysové vlny oceánu omývající ostrov Zanzibar. Z dáli nad celou tou podmanivou scenérií bdí jako majestátní ochránce zasněžené Kilimandžáro, kontrastující s vlnícím se vzduchem nad rozpálenou, červenou zeminou. Zem obývají Masajové a jiné kmeny, na Kilwa Kisiwani můžete spatřit i ruiny někdejšího sultanátu. Tanzanie je opravdu divoká a nestoudně ukazuje své síly i slabiny, její poznání se vám zaryje hluboko pod kůži. Dovolená v Tanzanii je nezapomenutelným zážitkem, který doporučujeme všem dobrodruhům toužícím po safari a blízkých setkání s divokými zvířaty i domorodou kulturou.

Podmínky pro cestování

Cestování do Tanzanie

Pro vstup na území Tanzanie je nutné se prokázat očkovacím certifikátem s dokončeným základním očkovacím schématem proti COVID-19 před alespoň dvěma týdny nebo případně dokladem o negativním výsledku PCR testu ne starším 72 hodin. V Tanzanii nejsou aktuálně platná žádná plošná opatření. Více informací a užitečné odkazy naleznete v našem článku Koronavirus v Tanzanii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Tanzanie z Vídně

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Tanzanii

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Vízum do Tanzanie

Turistické vízum do Tanzanie můžete získat podání elektronické žádosti online anebo on arrival po příletu na letišti. Poplatek za jednorázové turistické vízum činí 50 USD a platí na 90 dní. Více informací naleznete na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Náhled letenky do Tanzanie z Vídně

Tanzanie z Vídně s aeroliniemi KLM

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)