Tanzanie: z Vídně pod Kilimandžáro s Turkish Airlines
9.11.2023

Tanzanie: z Vídně pod Kilimandžáro s Turkish Airlines

12 754

O této nabídce

Láká vás výstup na nejvyšší horu černého kontinentu nebo chcete zažít dobrodružství na safari? Mrkněte se na aktuální nabídku aerolinky Turkish Airlines, která nabízí zpáteční letenky z Vídně pod Kilimandžáro. Za cenu 12 754 Kč pořídíte spoustu termínů od dubna do června příštího roku. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v tureckém Istanbulu (IST). Vydejte se na průzkum ryzí Afriky například v termínu od 27. dubna do 6. května, kdy i využijete státní svátek.

Ve ceně letenky u tureckého národního dopravce máte hned 2 kusy odbavených zavazadel do 23 kg. Dále si s sebou na palubu vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do Tanzanie nejen za divočinou

Tanzanie, opravdová, ryzí Afrika. Krajina posetá banánovníky a kokosovými palmami, protnutá potůčky a zalitá jezírky, se vlní a postupně přechází v hornaté svahy. Na nich se poklidně pasou pakoni a další kopytníci, jen sem tam vyrušeni hrdým řevem nespoutaných lvů, pyšnících se zlatavou hřívou. Z dáli nad celou tou podmanivou scenérií bdí jako majestátní ochránce zasněžené Kilimandžáro, kontrastující s vlnícím se vzduchem nad rozpálenou zeminou. Zem obývají Masajové a jiné kmeny, na Kilwa Kisiwani můžete spatřit i ruiny někdejšího sultanátu. Tanzanie je opravdu divoká a nestoudně ukazuje své síly i slabiny, její poznání se vám zaryje hluboko pod kůži.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Pro vstup na území Tanzanie potřebujete platné vízum, které si vyřídíte online předem na oficiálních stránkách a nebo přímo na letišti. Další podmínky vstupu již nejsou nutné – více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Náhled letenky z Vídně pod Kilimandžáro za 12 754 Kč
Tanzanie: z Vídně pod Kilimandžáro s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)