Tajemná Čína: z Prahy do Pekingu o letních prázdninách
28.5.2024

Tajemná Čína: z Prahy do Pekingu o letních prázdninách

13 986

O této nabídce

Je tvým snem spatřit Velkou čínskou zeď na vlastní oči nebo chceš prostě jen prozkoumat tajemnou Čínu? Tak to tě potěší náš další dnešní tip, čímž jsou akční letenky z Prahy do Pekingu. Pěknou cenovku 13 986 Kč u letenek do Číny si připravila polská aerolinka LOT, a ty za ni pořídíš celou řadu atraktivních termínů od začátku července až do konce září. Tak si splň sen a kup si letenky například na termín od 4. do 15. července, kdy zužitkuješ i den volna navíc díky státnímu svátku. Po cestě tě čeká jeden přestup v hlavním městě Polska – Varšavě. Pokud si vybereš lety s delším přestupem v jednom směru, můžeš si udělat 2v1 a udělat si i prohlídku města.

V ceně letenky máš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (malý batoh nebo kabelka). Pokud si s sebou chceš vzít i odbavené zavazadlo do 23 kg, kup si letenky v tarifu Economy Standard, které tě vyjdou na 15 986 Kč a bágl máš v ceně. Během letů dostaneš občerstvení i nápoje, takže po cestě hladovět určitě nebudeš.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objev kouzlo Číny

Směs mírumilovného buddhismu s komunismem, klidu se spěchem a dědictví dob dávných s obrázky budoucnosti. Taková je Čína, jiná a nezvyklá, až z toho mrazí po zádech. Peking, hlavní město lidové republiky, se pyšní olympijskými stadiony a vysokými mrakodrapy, voní pikantní kachnou a nabízí ke koupi možné i nemožné. Na pekingském náměstí Nebeského klidu otevírá své brány Zakázané město, opodál v mauzoleu Mao Ce-tunga můžeš spatřit vůdcovy nabalzamované pozůstatky. Vydej se ale i za hranice Pekingu, nenavštívit majestátní Velkou čínskou zeď, klenot celého impéria, by bylo velkým hříchem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Před odletem si nezapomeň požádat o vízum – učiníš tak na Velvyslanectví ČLR v Praze. Očkování ani test už pro návštěvu Číny nepotřebuješ. Více informací se dočteš na naší stránce. 

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 13 986 Kč
Tajemná Čína: z Prahy do Pekingu o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Varšava Chopin (WAW)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)