Super levný Egypt: Šarm aš-Šajch z Vídně
17.10.2022

Super levný Egypt: Šarm aš-Šajch z Vídně

1 215

O této nabídce

Ohřejte se v podzimních nebo zimních měsících v Egyptě, s letenkami za tisícikorunu není nad čím váhat. Levné letenky do Šarm aš-Šajchu z Vídně od low-cost dopravce Wizz Air zakoupíte na širokou škálu termínů od listopadu až do února příštího roku, a to již od 1 215 Kč. Toto období je pro příjemné teploty vzduchu i moře v Egyptě hlavní turistickou sezónou. V nabídce je i termín 11. – 21. listopadu, který zahrnuje státní svátek 17. listopadu, anebo termín přes Štědrý den.

V ceně letenky je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cestování do Egypta

Pro vstup na území Egypta není v souvislosti s epidemií nemoci COVID-19 nutné splňovat žádné zvláštní podmínky. Podrobnější informace a aktuální opatření sledujte na naší stránce Koronavirus v Egyptě.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Egypta z Vídně

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Krásy Sinajského poloostrova

Vyrazit na jih Sinaje znamená ocitnout se v Šarm aš-Šajchu – což znamená nevycházet z úžasu, ať trávíte čas pod vodou či nad ní. Úchvatné korálové útesy, neuvěřitelný podmořský život, kite surfing, vodní lyžování, pláže s bílým pískem, národní park Ras Mohamed, starý trh plný vůní z bylinek a koření či Farsha Café – kavárna vybudovaná ve skalách, to všechno dělá z Šarm aš-Šajchu místo nekonečné relaxace a nezapomenutelných zážitků. Chybí vám tu dotek historie? Za hodinu odsud doletíte, či za sedm doskáčete autobusem do Káhiry k Velké sfinze, pyramidám, Tutanchamonovi… a spolu s vodní dýmkou ji tu nasajete do plic i do srdce!

Ubytování v Šarm aš-Šajch

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled levné letenky do Šarm aš-Šajchu z Vídně

Super levný Egypt: Šarm aš-Šajch z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)