Super levné letenky do New Yorku z Říma (přímý let) + přískoky z Prahy
28.3.2024

Super levné letenky do New Yorku z Říma (přímý let) + přískoky z Prahy

4 818

O této nabídce

Nevadí-li vám cestovat low-costově a chcete zažít kosmopolitní New York, potěší vás norská aerolinka Norse Atlantic Airways. Ta nabízí dubnové letenky do New Yorku z Říma na přímém letu, které pořídíte za skvělých 4 818 Kč. Když připočítáme přískoky z Prahy do Říma, které pořídíte od 1 280 Kč, součet cen letenek z Prahy do New Yorku vás vyjde na bezkonkurenčních 6 098 Kč. Sbalte si batůžky a zaleťte si do New Yorku například v termínu od 10. do 15. dubna. Cílovým leteckým přístavem pro vás bude letiště JFK.

Přískoky do Říma najdete snadno v našem vyhledávači.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 45 × 36 × 22 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho za 45 USD za směr. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na příplatek ve výši 60 USD v jednom směru. Jídlo na palubě podléhá příplatku.

New York si zamilujete

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Nezapomeňte si vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování a negativní test před cestou do USA můžete s klidem nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Říma do New Yorku za 4 818 Kč s přískokem z Prahy za 1 280 Kč

 

Super levné letenky do New Yorku z Říma (přímý let) + přískoky z PrahySuper levné letenky do New Yorku z Říma (přímý let) + přískoky z Prahy


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Norse Atlantic Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)