Srpnové letenky z Prahy do Málagy na jih Španělska
3.7.2020

Srpnové letenky z Prahy do Málagy na jih Španělska

1 609

O této nabídce

Jediná linka, kde tuzemský dopravce Smartwings dokáže cenově konkurovat svým přímým konkurentům v podobě Ryanairu a Wizz Airu, je ta směřující z Prahy do Málagy. Zpáteční letenky do Andalusie na jihu Španělska pořídíte na srpnové termíny za 1 609 Kč, přičemž dostupné termíny naleznete přehledně seřazené v našem kalendáři.

Na dalších linkách, kde český dopravce čelí konkurenci nízkonákladových aerolinek, to již s jeho cenami žádný zázrak cení a cenovou bitvu velmi výrazně prohrává. Levné letenky o letních prázdninách z Prahy na Mallorcu či řecké ostrovy Korfu a Rhodos pořídíte výhodněji u Ryanairu. Zatímco při hledání atraktivních letenek na Kypr se kromě irského dopravce můžete podívat i do nabídky Wizz Airu.

Co čekat od Málagy?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se nejen v Malaze můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá. Mrkněte se např. na tento pěkný a skvěle hodnocený Hotel Sur v centru města za 998 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 609 Kč

Srpnové letenky z Prahy do Málagy na jih Španělska

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)