Palma de Mallorca z Prahy o letních prázdninách
30.6.2020

Palma de Mallorca z Prahy o letních prázdninách

1 337

O této nabídce

Dnešní pražská krasojízda nízkonákladového dopravce Ryanair nemá konce. Ceny letenek do dovolenkových destinací padají na svá historická minima. Jedna z nejoblíbenějších turistických destinací, ostrov Mallorca, se nachází v samém srdci Středozemního moře na Baleárských souostroví. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Mallorca můžete ulovit již za 1 337 Kč. V kalendáři dostupných letů se nachází hromada termínů přes celý srpen a září.

Ryanair tak doslova vyřazuje tuzemského dopravce Smartwings ze hry. Zeptejte se sami, zdali byste raději za zpáteční letenku zaplatili pár stovek nebo několik tisíc, za které je nabízí zmiňovaná domácí aerolinka.

V dnešní akci rozhodně nenaleznete pouze Mallorcu. Například pár posledních akčních letenek je k mání na řecké ostrovy.

Proč na Mallorcu?

Ostrov sangríi a blyštivých perel, vonící kořením a sálající žár slunce, je přehlídkou pláží i hor uprostřed Středozemního moře. Východní část Mallorky se pyšní jemňoučkým pískem pozvolna klesajícím do tyrkysových vod ideálních ke koupání, naopak na západě ostrova se k nebi tyčí vysoké kopce a obnažená skaliska vábící z prozkoumání. Celá tato úchvatná krajina je navíc kořeněná historickými skvosty, monumentálnost katedrály Panny Marie, přezdívaná La Seu, vás dostane na kolena a vyrazí dech.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – září 2020
 • Termíny:
  • 4. – 11. srpen za 1 578 Kč
  • 12. – 19. srpen za 1 621 Kč
  • 18. – 25. srpen za 1 445 Kč
  • 25. srpen – 1. září za 1 337 Kč
  • 1. – 8. září za 1 337 Kč

Ubytování

Pokud se rozhodnete zůstat přímo v Palmě de Mallorce, mrkněte na tento skvěle umístěný hotel Cook´s Club Palma Beach za 1 125 Kč/os./noc. Další širokou nabídku střech nad hlavou naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Na Mallorce si rozhodně vypůjčte vlastní auto. Nejen, že s ním prozkoumáte i odlehlejší kouty ostrova, ale získáte také časovou flexibilitu, díky níž vytěžíte ze své dovolené úplné maximum. Přehled těch nejlepších nabídek aut naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky Praha – Palma de Mallorca za 1 337 Kč

Palma de Mallorca z Prahy o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)