Poznej Kypr od západu na východ: parádní kombinace z Prahy
2.7.2020

Poznej Kypr od západu na východ: parádní kombinace z Prahy

od 1 222

O této nabídce

Vydejte se z Prahy o letních prázdninách na jedinečnou poznávačku středomořského ostrova Kypr. Poznej Kypr od západu na východ díky akčním letenkám do letovisek Pafos a Larnaca. Tento trip lze podniknout už za 1 222 Kč. V ceně obou letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo, což však na plavky a ručník bohatě stačí. Letenky jsou dostupné v srpnu a září.

Před odletem na Kypr si nezapomeňte vyplnit tento registrační formulář, bez kterého nebudete vpuštěni do země. Stačí se jen zaregistrovat, vyplnit pár osobních údajů a čísla letů.

Jak tento trip podniknout?

Doporučujeme použít trasování z Prahy do města Pafos a zpět letět z letiště v Larnace. Nejen, že ceny v tomto směru vycházejí o něco lépe, ale díky ranním odletům z Prahy a večerním návratům si ostrov užijete ještě o to víc. První, co tedy musíte udělat, je zavítat na stránky aerolinky Ryanair a zakoupit jednosměrnou letenku z Prahy do Pafosu. Letenku zpět z Larnacy do Prahy hledejte u růžového dopravce Wizz Air. Příkladové termíny obou letenek naleznete níže.

Proč strávit dovolenou na Kypru?

Jednoho dne, jak legendy povídají, se v mořské pěně nedaleko ostrova Kypr zrodila řecká bohyně lásky a krásy Afrodité. Povstala z vln a na lastuře byla nesena větrem až na obnažený břeh. Půvabná bohyně započala odívat zemi kvítím a naplňovat všechny tvory rozkoší. Ať už je legenda pravdivá anebo není, tento středomořský ostrov oslavuje Afroditinu krásu a celý sladce voní, jeho háje vás učarují. Smočte svá těla v tyrkysové vodě, kochejte se skalistými scenériemi. Žasněte nad historickým bohatstvím města Pafos a úchvatnými ruinami v Amathusu. Potěšte své chuťové pohárky místními pokrmy a omamte rozum pálenkou z hroznů zvanou zivania.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinek Ryanair a Wizz Air
 • Zavazadla: 1 ks příruční o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – září 2020
 • Termíny:
  • Praha – Pafos & Larnaca – Praha
   • 18. – 25. srpen za 1 373 Kč (1 633 Kč bez WDC)
   • 25. srpen – 1. září za 1 373 Kč (1 633 Kč bez WDC)
   • 29. srpen – 1. září za 1 373 Kč (1 633 Kč bez WDC)
   • 29. srpen – 5. září za 1 222 Kč (1 541 Kč bez WDC)
   • 1. září za 1 233 Kč (1 493 Kč bez WDC)
   • 8. – 12. září za 1 503 Kč (1 763 Kč bez WDC)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme vybírat ubytko s možností bezplatného storna. 

Autopůjčovna

Pro přesun po Kypru rozhodně doporučujeme využít služeb vlastního auta. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Pafosu za 824 Kč

Poznej Kypr od západu na východ: parádní kombinace z Prahy

Náhled letenky z Larnacy do Prahy za 398 Kč

Poznej Kypr od západu na východ: parádní kombinace z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)