Spousta destinací po celém Japonsku z Mnichova
7.5.2024

Spousta destinací po celém Japonsku z Mnichova

12 589

O této nabídce

S velmi lákavou akcí přichází opět aerolinka Air China. Díky ní se podíváš hned do několika destinací po celém Japonsku s odletem z Mnichova. Je libo Fukuoka (FUK) za 12 589 Kč, Nagoja (NGO) za 12 892 Kč, Tokio (NRT) za 13 148 Kč, či Ósaka (KIX) za 13 162 Kč? A pokud chceš zemi vycházejícího slunce pořádně prozkoumat, máme pro tebe také dva tipy na open-jaw letenky: s příletem do Tokia a odletem z Fukuoky za 12 714 Kč a odletem z Ósaky za 13 162 Kč. Dostupné jsou atraktivní termíny během května a června, tak si zaleť třeba do Fukuoky na ostrově Kjúšú například od 29. května do 13. června. Po cestě tě vždy čeká jeden přestup v Šanghaji (PVG), který využij s rychlé návštěvě města.

V ceně letenky u čínského dopravce máš rovnou 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si pak vezmeš i kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. A těšit se můžeš také na teplé občerstvení a nápoje během letů.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Poznej fascinující Japonsko

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědč se na vlastní oči. Pohlédni na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochej se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Pro cestu do Japonska nepotřebuješ žádné speciální dokumenty, vystačíš si s platným pasem. Více najdeš na naší stránce.

Pokud se během přestupu v Šanghaji budeš chtít podívat do města, dostaneš tranzitní vízum zdarma. Pro další informace se mrkni k nám do průvodce.

Náhled letenky z Mnichova do Fukuoky za 12 589 Kč
Spousta destinací po celém Japonsku z Mnichova

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Japonsko)

Let zpátky

Mnichov - Tokyo - Narita - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)