Španělsko: červnové Alicante z Pardubic
4.5.2021

Španělsko: červnové Alicante z Pardubic

647

O této nabídce

Levné letenky do Španělska pořídíte při odletu z východních Čech. Z Pardubic se můžete během června vydat do města Alicante ležícího ve Valencijském společenství na pobřeží Středozemního moře. Zpáteční letenky z Pardubic na vás čekají u Ryanairu za 1 737 Kč.

My pro vás ovšem máme ještě jeden vypečený tip, jak cenu letenek stlačit dolů. A to malou letenkovou skládačku po ose Pardubice – Alicante – Vídeň. Tato kombinace vás v termínu od 31. května do 7. června vyjde na 647 Kč při členství ve Wizz Air Discount Clubu nebo na 750 Kč bez něho. Letenku z Pardubic do Španělska zakoupíte u irského dopravce, zatímco návrat z Alicante do Vídně u jeho konkurenta v podobě Wizz Airu.  Na polední přílet do Vídně nám pak krásně naváže vlakové spojení Českých drah.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Pevninské Španělsko se v současné době nalézá v „červené kategorii“. Jeho pozice se ovšem do letních měsíců může změnit – doufejme, že jen k lepšímu. Pokud jste ale již kompletně naočkováni nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás po návratu testování ani karanténa (za předpokladu, že se Španělsko nepropadne do „tmavě červené“ kategorie zemí).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 31. 5. – 7. 6. za 1 746 Kč
  • 4. – 11. 6. za 1 917 Kč
  • 7. – 14. 6. za 1 737 Kč
  • 14. – 21. 6. za 1 873 Kč
 • Náš tip:
  • Pardubice – Alicante – Vídeň -> 31. 5. – 7. 6. za 647 Kč
   • Pardubice – Alicante (31. 5.) s Ryanairem za 399 Kč
   • Alicante – Vídeň (7. 6.) s Wizz Airem za 248 Kč (9,59 €) s WDC nebo za 351 Kč (13,59 €) pro všechny

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Alicante i jeho okolí se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celé Valencijské společenství nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a uvidíte, že půjčení káry nemusí vyjít vůbec draho (od 1 100 Kč/týden).

Náhled letenky z Pardubic do Alicante za 399 Kč

Španělsko: červnové Alicante z Pardubic

Náhled letenky z Alicante do Vídně za 248 Kč

Španělsko: červnové Alicante z Pardubic


Bude se hodit

Letiště Pardubice (PED)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)