Španělské Bilbao z Vídně na zimní prodloužené víkendy
28.11.2023

Španělské Bilbao z Vídně na zimní prodloužené víkendy

od 802

O této nabídce

Objevte kouzlo Biskajského zálivu a navštivte španělské Bilbao díky přímým letům z Vídně, které jsou novinkou aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky pořídíte na zimní prodloužené víkendy od 802 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud létáte alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Za fajn cenu pořídíte letenky od ledna do března 2024, například od pátku 12. do pondělí 15. ledna.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší příručák v rámci služby Priority od 365 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo si zakoupíte od 267 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za průzkumem Baskicka

Půvabné Bilbao, a s ním i celé Baskicko, je krásným místem na severu Španělska. Ale jiného Španělska, než které nejspíš znáte – ne toho vyprahlého, políbeného sluncem, se spoustou tance, zábavy a zpěvem. Baskicko leží v zeleném, rozkvetlém Španělsku. Nepanují tu taková vedra a pobřeží omývané Atlantským oceánem je spíše drsné a kamenité, než že by vábilo ke koupeli. To, co vám v Baskicku přilne k srdci, jsou milí a pohostinní Baskové, kultura a výborné jídlo. Hlavně na jazyku se rozpadající ryby! A procházka pastvinami posetými stádem ovcí, malebnými kostelíky a historickými vesničkami. Navštivte kouzelné Elciego, Briñas a Haro, nezapomeňte ochutnat zdejší víno.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si káru a prozkoumejte celé Baskicko. Ideální vůz najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 297 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska se obejdou bez zbytečné byrokracie. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Bilbaa za 802 Kč
Španělské Bilbao z Vídně na zimní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)